Cene

Gimnazija „Prestiž“ je za svoje buduće učenike pripremila različite pogodnosti!

Predupis je već počeo, neki su već rezervisali svoja mesta, ali tu nije kraj povoljnostima koje nudimo našim budućim učenicima!

Obezbedili smo TRI mesta za učenike koji će, kada se upišu na opšti/sportski smer, školarinu plaćati 1850eur umesto 1950eur u dinarskoj protivvrednosti na dan uplate!!!

Sledeća DVA učenika koja se upišu na informatički smer školarinu će plaćati 2100eur umesto 2300 eur u dinarskoj protivvrednosti na dan uplate.

Nemojte više čekati!

Pozovite nas i raspitajte se +38163243057.

Cena obuhvata: udžbenike, vannastavne kulturno-zabavne aktivnosti, pružanje pomoći u učenju.

Uobičajene pogodnosti, koje se ne mogu kombinovati sa predupisnim popustima, su:

1. Ukoliko su dva učenika članovi iste porodice, jedan od njih plaća 50% školarine.
  2. Nosiocima „Vukove Diplome“ dajemo poseban popust prilikom upisa u Gimnaziju.
  3. Gimnazija „Prestiž“ učestvuje u stipendiranju đaka koji se upisuju preko sportskih saveza i klubova, u iznosu do 20% godišnje školarine, zavisno od broja upisanih đaka.
  4. Gimnazija „Prestiž“učestvuje u stipendiranju đaka koji se upisuju preko preduzeća i kompanija iz Informatičko-Telekomunikacionog sektora, u iznosu do 20% godišnje školarine, zavisno od broja upisanih đaka