Cene

Gimnazija „Prestiž“ je za svoje učenike pripremila različite pogodnosti!

Školarina po jednoj godini školovanja iznosi 1900 evra u dinarskoj protivvrednosti na dan uplate, uz mogućnost plaćanja na 10 jednakih mesečnih rata ili uz 5% popusta za plaćanje celog iznosa školarine odjednom.

Nemojte više čekati!

Pozovite nas i raspitajte se +38163243057.

Cena obuhvata: udžbenike, vannastavne kulturno-zabavne aktivnosti, pružanje pomoći u učenju.

Posebne pogodnosti:

1. Ukoliko su dva učenika članovi iste porodice, jedan od njih plaća 50% školarine.
  2. Nosiocima „Vukove Diplome“ dajemo poseban popust prilikom upisa u Gimnaziju.
  3. Gimnazija „Prestiž“ učestvuje u stipendiranju đaka koji se upisuju preko sportskih saveza i klubova, u iznosu do 20% godišnje školarine, zavisno od broja upisanih đaka.
  4. Gimnazija „Prestiž“učestvuje u stipendiranju đaka koji se upisuju preko preduzeća i kompanija iz Informatičko-Telekomunikacionog sektora, u iznosu do 20% godišnje školarine, zavisno od broja upisanih đaka