Cene

Gimnazija „Prestiž“ je za svoje buduće učenike pripremila različite pogodnosti!

U predupisnom periodu smo odlučili da našim budućim učenicima omogućimo upis po najpovoljnijoj ceni!

Prvih 5 učenika koji se upišu na opšti, odnosno sportski smer školarinu će plaćati 1500eur umesto 1950eur u dinarskoj protivvrednosti na dan uplate.

Prva 3 učenika koja se upišu na informatički smer školarinu će plaćati 1800eur umesto 2300 eur u dinarskoj protivvrednosti na dan uplate.

Nemojte više čekati!

Pozovite nas i raspitajte se +38163243057.

Cena obuhvata: udžbenike, vannastavne kulturno-zabavne aktivnosti, pružanje pomoći u učenju.

Uobičajene pogodnosti, koje se ne mogu kombinovati sa predupisnim popustima, su:

1. Ukoliko su dva učenika članovi iste porodice, jedan od njih plaća 50% školarine.
  2. Nosiocima „Vukove Diplome“ dajemo poseban popust prilikom upisa u Gimnaziju.
  3. Gimnazija „Prestiž“ učestvuje u stipendiranju đaka koji se upisuju preko sportskih saveza i klubova, u iznosu do 20% godišnje školarine, zavisno od broja upisanih đaka.
  4. Gimnazija „Prestiž“učestvuje u stipendiranju đaka koji se upisuju preko preduzeća i kompanija iz Informatičko-Telekomunikacionog sektora, u iznosu do 20% godišnje školarine, zavisno od broja upisanih đaka