Upis u školsku
2020/2021

Prijave za upis u Gimnaziju „Prestiž“ uveliko traju! Pogledajte mogućnosti koje smo pripremili za naše buduće đake!

Upis u Gimnaziju „Prestiž“ za učenike prvog razreda generacije 2020/2021. je počeo!

U ovoj školskoj godini upisujemo dva odeljenja od po 20 đaka na sportskom, odnosno 15 đaka na informatičkom smeru.

Posetite stranicu cene i bliže se upoznajte sa pogodnostima koje vas očekuju!

Požurite, ostalo je još malo mesta!

Gimnazija „Prestiž“ takođe upisuje i sve zainteresovane iz drugih srednjih škola u 2. i 3. razred!

Ukoliko srednja škola koju ste upisali ne zadovoljava vaše kriterijume ili ne izlazi u susret vašim profesionalnim sportskim obavezama, ne gubite vreme, napravite promenu odmah.

Potrošeno vreme ne možete nadoknaditi, zato izaberite školu koja svoj način rada prilagođava svojim učenicima i njihovim potrebama.

Izaberite Gimnaziju Prestiž!

Pružamo i mogućnost vanrednog školovanja.