Upis u školsku
2024/2025.

Prijave za upis u Gimnaziju „Prestiž“ su počele! Pogledajte mogućnosti koje smo pripremili za naše buduće đake!

Upis u Gimnaziju „Prestiž“ za učenike prvog razreda generacije 2024/2025 je počeo!

U ovoj školskoj godini upisujemo dva odeljenja od po 20 đaka na sportskom, odnosno jedno odeljenje od 20 đaka na informatičkom smeru.

Posetite stranicu cene i bliže se upoznajte sa pogodnostima koje vas očekuju!

Gimnazija Prestiž takođe upisuje i sve zainteresovane iz drugih srednjih škola u 2. i 3. razred!

Ukoliko srednja škola koju ste upisali ne zadovoljava vaše kriterijume ili ne izlazi u susret vašim profesionalnim sportskim obavezama, ne gubite vreme, napravite promenu odmah.

Potrošeno vreme ne možete nadoknaditi, zato izaberite školu koja svoj način rada prilagođava svojim učenicima i njihovim potrebama.

Izaberite Gimnaziju Prestiž!

Pružamo i mogućnost vanrednog školovanja.