Upis u školsku
2020/2021

Prijave za upis u Gimnaziju „Prestiž“ uveliko traju! Pogledajte mogućnosti koje smo pripremili za naše buduće đake!

Predupisni period za školsku 2020/2021. smo zbog vanrednih uslova u prethodnom periodu produžili i obezbedili posebne uslove za upis – umesto redovne cene od 1.900 evra, i tokom juna možete rezervisati svoje mesto u Gimnaziji „Prestiž“ po promotivnoj ceni – 1.750 evra po godini školovanja!!!

Posetite stranicu cene i bliže se upoznajte sa pogodnostima koje vas očekuju!

Gimnazija „Prestiž“ takođe upisuje i sve zainteresovane iz drugih srednjih škola u 2. i 3. razred!

Ukoliko srednja škola koju ste upisali ne zadovoljava vaše kriterijume ili ne izlazi u susret vašim profesionalnim sportskim obavezama, ne gubite vreme, napravite promenu odmah.

Potrošeno vreme ne možete nadoknaditi, zato izaberite školu koja svoj način rada prilagođava svojim učenicima i njihovim potrebama.

Izaberite Gimnaziju Prestiž!

Pružamo i mogućnost vanrednog školovanja.