Cene

Gimnazija „Prestiž“ je za vas pripremila promotivne cene i različite pogodnosti tokom 2020. godine!

Pripremili smo iznenađenje za sve vas koji još uvek razmatrate upis u našu Gimnaziju!!

Umesto redovne cene od 1.900 evra, do kraja juna se možete upisati u prvi razred Gimnazije „Prestiž“ po promotivnoj ceni – 1.750 evra po godini školovanja!!!

Nakon plaćanja depozita koji iznosi 20% od cene školarine, ostatak možete plaćati tokom cele školske godine, na 10 mesečnih rata, počev od septembra 2020. Godine

Nemojte više čekati!

Pozovite nas i raspitajte se +38163243057.

Cena obuhvata: udžbenike, vannastavne kulturno-zabavne aktivnosti, pružanje pomoći u učenju.

Posebne pogodnosti:

1. Ukoliko su dva učenika članovi iste porodice, jedan od njih plaća 50% školarine.
  2. Nosiocima „Vukove Diplome“ dajemo poseban popust prilikom upisa u Gimnaziju.
  3. Gimnazija „Prestiž“ učestvuje u stipendiranju đaka koji se upisuju preko sportskih saveza i klubova, u iznosu do 20% godišnje školarine, zavisno od broja upisanih đaka.
  4. Gimnazija „Prestiž“učestvuje u stipendiranju đaka koji se upisuju preko preduzeća i kompanija iz Informatičko-Telekomunikacionog sektora, u iznosu do 20% godišnje školarine, zavisno od broja upisanih đaka