Cene

Gimnazija „Prestiž“ je za svoje buduće učenike pripremila različite pogodnosti!

Predupis za školsku 2022/23. je u počeo!

Pozovite i na vreme rezervišite svoje mesto, u toku su veliki predupisni popusti za upis u školsku 2022/23. godinu!

Za TRI najbrža đaka koji žele da se upišu na SPORTSKI smer obezbeđena je predupisna cena u iznosu od 2.200eur po godini školovanja!

Puna cena školarine nakon predupisnog perioda iznosi 2.300eur po godini školovanja.

Za TRI najbrža đaka koji žele da se upišu na INFORMATIČKI smer obezbeđena je predupisna cena u iznosu od 2.700eur po godini školovanja!

Puna cena školarine nakon predupisnog perioda iznosi 3.000eur po godini školovanja.

Pozovite odmah i iskoristite prednosti predupisnih cena školarine!

Uobičajene pogodnosti, koje se ne mogu kombinovati sa predupisnim popustima, su:

• Mogućnost plaćanja školarine na 10 mesečnih rata!
  • Ukoliko su dva učenika članovi iste porodice, jedan od njih plaća 50% od trenutno važeće školarine.
  • Nosiocima „Vukove Diplome“ dajemo poseban popust prilikom upisa u Gimnaziju!

Pozovite nas i raspitajte se +38163611124.

Cena obuhvata: udžbenike, vannastavne kulturno-zabavne aktivnosti, pružanje pomoći u učenju.